Як вибрати ковролін в більярдну?

Как выбрать ковролин в бильярдную?
8 Березня 2016
  •  
  •  6030

Більярдна кімната - місце відпочинку і релаксації. Ковролін, як ніяке інше покриття дозволяє підвищити комфорт і поліпшити атмосферу в кімнаті відпочинку. Килимове покриття дозволяє істотно знизити рівень шуму в кімнаті, приглушаючи звуки кроків і голоси.

Крім того, ковролін відмінно підходить в якості оберігаючого покриття від руйнування куль в більярдній кімнаті. Вилітаючи за межі ігрового столу, кулі неминуче стикаються з покриттям підлоги. Зважаючи на це, такі покриття як лінолеум, керамічна плитка та ламінат в меншій мірі підходять для більярдної кімнати.

Килимові покриття для більярдної також знижують навантаження на суглоби при ходьбі навколо столу під час гри. Це властивість ковроліну знижує стомлюваність гравця.

Килимове покриття також відмінно підходить до класичного дизайну, в якому як правило оформляються ігрові кімнати. Особливою популярністю користуються килимові покриття з класичними медальйонами або вензелями.

Ковролін для більярдної найкраще брати з високим ворсом - 7-10 мм, саме такі параметри рекомендують більшість виробників килимових покриттів. Ковролін з високим ворсом полегшує ходьбу навколо столу і робить кімнату дуже затишною.

Для комерційних більярдних найкраще вибрати поліамідний ковролін, який сертифікований для використання в громадських місцях. Ковролін для таких приміщень крім гігієнічного сертифікату повинен володіти ще протоколами пожежної безпеки (Горючість, Токсичність, Займистість, Поширення полум'я, Димоутворення). Всі показники пожежних протоколів повинні бути не вище 2-х.

Килимове покриття для більярдної приватного типу можна розглядати з поліпропіленової або вовняної нитки. Відразу слід обмовитися, що шерсть буде дуже дорога, якщо робити вибір на користь якості. Ми настійно не рекомендуємо купувати вовняні покриття дешевого сегменту, оскільки вони з часом можуть стати джерелом розмноження пилових та інших кліщів.

Поліпропіленовий ковролін буде найдешевшим з усіх описаних варіантів. Вартість такого ковроліну буде в межах 15-20 доларів. При цьому технічних характеристик (щільності, міцності і стійкості кольору) буде цілком достатньо для використання його в житловому будівництві.

Кольори ковроліну для більярдної кімнати, які користуються стійким попитом:

  • червоний
  • синій
  • зелений

Найбільшим попитом користується червоний ковролін, він відмінно гармонує з зеленим сукном столу.