Вибираємо ковролін в дитячу

Выбираем ковролин в детскую
9 Березня 2016
  •  
  •  3942

До підлогових покриттів такого призначення пред'являються особливі вимоги. По-перше, ковролін в дитячій не повинен бути нудним і сірим. Він повинен бути яскравим і цікавим, щоб подобатись своєму маленькому господареві.
 
Сучасні килимові покриття для дитячих кімнат дуже різноманітні. Кольорові рішення і малюнки не залишать байдужим жодну дитину. Це різні зображення тварин, рослин, героїв мультфільмів, дороги, маршрути і т.п.
 
Залежно від віку діти можуть бути дуже рухливими і більшість часу грають саме на підлозі. Тому килимове покриття має бути екологічно безпечним покриттям. Ковролін для дитячих кімнат виготовляються з екологічно чистих і безпечних матеріалів (наприклад, з повсті).
 
Дитячий ковролін також володіє антибактеріальними і протигрибковими властивостями. Для забарвлення ковроліну використовується спеціальна фарба з натуральних інгредієнтів.
 
До складу ковроліну для дитячих входять матеріали, які не викликають алергічних реакцій. Організм дитини дуже чутливий до різних зовнішніх впливів і факторів. Підлога даного виду має в більшості випадків петлеву структуру.
 
Це пружний, теплий і м'який ковролін, по якому приємно ходити, бігати, сидіти. Це побутовий ковролін з хорошим рівнем зносостійкості. Дитячий ковролін довгий час буде зберігати яскравий колір малюнку і не втратить колишньої привабливості.
 
Колір не вигоряє на сонці. Ворс покриття, хоча і не дуже високий, але досить щільний, завдяки чому має стійку форму і достатню пружність. Відмінно піддаються килимові покриття вологому чищенню, плями добре виводяться за допомогою спеціальних миючих засобів.
 
Можна прибирати ковролін за допомогою пилососу. Ковролін також володіє антистатичністю, тобто він не накопичує на поверхні статичних зарядів. Це відбувається під впливом сили тертя.
 
Ви можете вибрати яскраве, красиве і надійне килимове покриття для Вашої дитячої кімнати. Ваша дитина буде ходити босоніж, грати на підлозі, а Ви будете спокійні, адже ковролін чистий, м'який і комфортний. В даний час на ринку покриттів для підлоги є величезна кількість ковроліну від різних виробників: вітчизняних і зарубіжних.
 
Дитячий ковролін, так само як і інші види покриттів даного класу виготовляється в рулонах з різною шириною. Можна придбати ковролін оптом і в роздріб. Можна замовити індивідуальний дизайн, відповідно це позначиться на ціні. А в цілому ціни на ковролін прийнятні.
 

Товари беруть участь в огляді

в наявності
Ковролин Condor Revolution
Ковролин Condor Carousel
Ковролин Highway