Як вибрати ковролін для тренажерного залу?

Как выбрать ковролин для тренажерного зала?
9 Березня 2016
  •  
  •  7342

Ковролін для тренажерного залу. Поради при покупці ковроліну для тренажерного залу. Ковролін - це універсальне підлогове покриття, яке використовується в різних видах приміщень. Послужить відмінним покриттям підлоги ковролін і для тренажерного залу.

У таких приміщеннях вимоги до покриття особливі. Тренажерний зал - це приміщення з частою відвідуваністю. Тут присутні постійні навантаження на підлогу. Значні навантаження від тренажерів, велосипедів і меблів. Навантаження і тертя часті і постійні.

Головна вимога - це зносостійкість, міцність і надійність покриття. Важливими є і шумопоглинаючі якості покриття. Ще одна особливість - під вплив постійних сил тертя на поверхні покриття можуть накопичуватися заряджені частинки статичної електрики. Вони негативно впливають як на обладнання, так і на людину.

Тому покриття в залі повинно володіти антистатичними якостями. Можна купити голкопробивний ковролін з ворсом з поліпропілену. Цей ковролін для тренажерного залу виготовляється переважно в однотонних кольорах.

Поставляється як в рулонах, так і в килимовій плитці стандартних розмірів 50х50 см. Малобюджетні килимові покриття для тренажерних залів це BIC, Balta, Domo (всі - Бельгія).

Дорожчі категорії покриттів для тренажерних залів це петльові ковролини. У більш високої цінової категорії представлене петлеве покриття ковролін для тренажерного залу.

Професійний ковролін для ігрових кімнат і залів обов'язково повинен бути просочений спеціальними фунгіцидними складами, бактерицидними засобами, що перешкоджають поширенню мікроорганізмів.
Важливі також амортизаційні показники килимових покриттів для тренажерних залів і тренувальних кімнат. Чим вони краще, в плані безпеки від термічних опіків і пом'якшення ударів, тим ковролін якісніше.

Товари беруть участь в огляді

в наявності
Ковролин Beaulieu Real Picasso
Ковролин Armstrong M 420
Ковролин Armstrong M733
Ковролин Armstrong Strong Compact 926