Як вибрати ковролін для офісу?

Как выбрать ковролин для офиса?
9 Березня 2016
  •  
  •  4233

Купити ковролін для офісу - відповідальна й витратна справа. Для того, щоб не викинути гроші на вітер, потрібно знати ряд важливої ​​інформації про килимове покриття для офісу. Особливо актуальною буде ця інформація для тих, кому потрібно купити ковролін для офісу значних розмірів - більше 100 м.кв. на більш менш пристойний термін - від п'яти років і більше. Якщо потрібно вирішити питання на короткий термін - можна знехтувати даними і технічними характеристиками килимового покриття і купити будь-який варіант.

При покупці більш якісного товару, який планується використовувати в офісному приміщенні, з великим завантаженням і немає бажання і можливості повертатися до питання заміни підлогового покриття хоча б п'ять років, потрібно знати хоча б базову інформацію.

Важливих моментів, які необхідно враховувати при покупці килимового покриття не так вже й багато. Описувати якісь особливості кольорової палітри ми не будемо, так як на смак і колір товаришів немає. Просто нагадаємо, що світлі тони краще проявляють забруднення, а на однотонно забарвлених килимових покриттях помітне дрібне сміття.

Про що слід знати в першу чергу всім, кому потрібно купити ковролін для офісу - класи зносостійкості. В Європі прийнято розрізняти домашні (побутові), напівкомерційні і комерційні зони і класи зносостійкості.

Для побутових зон, килимове покриття відповідає 21,22 і 23 класам зносостійкості

Для напівкомерційних зон килимове покриття відповідає 31,32 класам зносостійкості.

Для комерційних зон використання килимове покриття відповідає 33 класу зносостійкості.
 
Дуже часто, зустрічається ковролін 33 класу зносостійкості (commercial heavy). Це найбільш зносостійке покриття.
 
Наступне важливе питання - матеріал, з якого виготовлений ковролін, а саме його ворс. Важливо розрізняти два основних матеріали для виготовлення килимового покриття - поліамід (нейлон) і поліпропілен.

Поліамід вдвічі дорожче, але і вдвічі краще поліпропілену. Перевага нейлону перед поліпропіленом - підвищена зносостійкість, стійкість до впливу УФ променів. Поліамід стійкий до забруднень, легко піддається прибиранню.

Поліпропілен хороший своєю ціною - вона в рази менша за ціну на нейлоновий ковролін.

Не завадить розбиратися в типі ворсу ковроліну - основні варіації - петля і розрізний ворс. Петля краще підходить до використання в офісних приміщеннях з великою прохідністю. Ворс більш краще підходить для створення дизайнерських рішень підлоги. Це більш благородний ковролін. З іншого боку, при правильному і регулярному прибиранню, килимове покриття з розрізним ворсом простіше прибирати. Петля є пасткою для забруднень, і якщо пил проник в товщу - дістати його звідти досить важко.

Особливо важливий момент!

Почастішали випадки продажу одного ковроліну під виглядом іншого. не розбираючись в тонкощах килимових покриттів, покупець може купити ковролін для офісу, думаючи що це те що він замовив, а отримає насправді дешевший ковролін, максимально схожий на те, що він вибрав.