Виставковий ковролін - оглядова стаття

Выставочный ковролин - обзорная статья
8 Березня 2016
  •  
  •  5057

Виставковий ковролін - підлогове покриття з розряду декоративних. Використовується для тимчасового декорування приміщень або зон. Виставковий ковролін добре підходить для укладання в місцях проведення виставок або інших урочистих заходів як наприклад весілля, дні народженні, ювілеї, корпоративні зустрічі, змагання, зустрічі, інші свята.

Спосіб виробництва.

Виставковий ковролін виробляється голкопробивним способом - неткані волокна пропускаються на конвеєрі під матрицею, що містить безліч голок, які перетворюють волокна в полотно ковроліну. Додаткової фіксації, волокна отримують в результаті термопресування. Термопресс може мати гладку поверхню - тоді на виході виходить гладкий ковролін. Якщо поверхня преса має рифлену структуру, ковролін виставковий буде рифленим. Зазвичай, для виставок рифлений виставковий ковролін користується великим попитом.

Вага ворсу.

Ковролін виставковий характеризується коротким терміном використання, і розрахований на використання протягом не більш двох-трьох місяців при інтенсивному використанні, і не більше півроку при помірному використанні. Звідси, основна вимога до виставкового ковроліну - доступність ціни, тому вага ворсу - мінімальна, і становить 290 г/м.кв., Що цілком достатньо для зазначеного терміну служби.

Тип нитки.

Виставковий ковролін виробляється з поліпропіленової нитки, що дозволяє зробити його доступним за ціною, при підвищених показниками міцності.

 Тип дизайну.

Дизайн ковроліну представлений однотонними кольорами. Такий тип виставкового ковроліну отримав найбільше поширення. Саме суцільне забарвлення, дешевизна, легкість в укладанні роблять виставковий ковролін таким популярним серед декоруючих матеріалів.

Розміри ковроліну.

Рулон ковроліну - 2 метри шириною. У поєднанні з легкою вагою ворсу, це робить його надзвичайно зручним у плані транспортування. Товщина ковроліну 2 мм, таким чином, загальна вага стандартного рулону - 30 кілограм. Рулон намотаний на картонне шпиля для збереження форми.

Зони застосування.

Виставковий ковролін найбільш часто використовується для покриття виставкових стендів і зон проходу між ними. Яскраві червоні і ніжні бежеві та білі кольори - улюблений декоративний матеріал на весілля. Зелений і синій ковролін найчастіше використовується на корпоративних зустрічах і мітингах. Сірий колір використовується найбільш часто, наприклад в якості обробки і прикраси сцен і підмостків.

Ціни.

Ціни на виставковий ковролін дивують своєю доступністю. Навіть для роздрібних покупців вона становить 24 грн за метр квадратний. Для оптових покупців вона може бути нижча, але все залежить від обсягу покупки. Оптова ціна гарантована всім покупцям від 100 метрів квадратних.