Робота для приватного об'єкту в Києві

Тип приміщення:офіси
Підлогове покриття:ковролін
70 м2заг. площа
4 ччас роботи

Укладання підлогового покриття - це трудомісткий і дуже відповідальний процес, адже від цього залежить як і який термін буде служити підлогу.
Наші укладальники мають за своїми плечима багаторічний досвід (понад 10 років), який і виявляється в їх роботі. Адже клієнти залишаються задоволені результатом виконаної роботи.

І коли клієнту необхідний матеріал і укладання терміново, ми не відмовляємося, а навпаки намагаємося задовольнити за всіма критеріями.
Так для цього клієнта (приватний об'єкт) наш менеджер вже на наступний день після дзвінка поїхав на зустріч із замовником, що б вибрати покриття і заміряти приміщення.
Це був вівторок, а в п'ятницю у клієнта вже була готова підлога в приміщенні.

Але головне не швидкість виконання робіт, а якість. Для цього об'єкту укладали ковролін «Condor FACT 156» на сходинки під спиці. З цього покриття необхідно було розрізати на 15 шматків індивідуального розміру, що б було менше відходів.
Перед укладанням наші укладальники справили демонтаж старого покриття, почистили поверхню і зробили укладку.

І як ми бачимо, ми свою роботу виконали так, що клієнтові не до чого причепитися. Але на цьому ми не будемо зупинятися, а тільки покращувати якість роботи!

Дізнайтеся повну вартість вашого проекту