Продукція Алекс 3

Алекс 3

Компанія «Алекс 3» до 2008 року виступала на ринку продажів України, як постачальник текстильних виробів. Але вже в 2008 році її виробничі потужності були розширені. Компанією була створена нова гілка з виробництва підлогових покриттів. Це нововведення розширило канали збуту, принесло успіх.

Принципи функціонування

Мощі компанії «Алекс 3» зосереджені на Україні в місті Харків. Саме тут досвідченими фахівцями проводиться підлогове покриття високої якості за доступною ціною. Досягнення компанією такого результату при виробництві обумовлено:

  • Використанням якісної сировини.
  • Впровадженням сучасних технологій виробництва.
  • Введенням прямого співробітництва з постачальниками сировини.
Основна мета компанії - задовольнити потребу в якісному підлоговому покритті найбільшу кількість споживачів. З цієї причини керівництво «Алекс 3» встановлює ціни на свою продукцію на доступному рівні, здійснює прямі продажі без посередників, дилерів. А також постійно вдосконалює умови для співпраці.

Продукція

Лінолеум різноманітного дизайну - головна асортиментна позиція в каталозі даної фабрики. Саме його виробництвом і постачанням займається компанія. Практикує «Алекс 3» і випуск терасної дошки різної фактури в цікавих колірних рішеннях. Головна перевага цієї продукції - висока стійкість до вологи, що відкриває можливість використання дошки поза закритого простору.

Крім перерахованої продукції, ця компанія виробляє випуск виробів з композитних матеріалів на основі ПВХ під торговою маркою ALEXWOOD:

  1. Ламінат на основі ПВХ.
  2. Терасну дошку.
Всі підлогові покриття даної торгової марки відрізняються відмінною якістю, екологічною чистотою.
Конкуруюча здатність у компанії «Алекс 3» висока, завдяки:
  • Здійсненню безперервної роботи над вдосконаленням асортименту.
  • Розробці нових пропозицій.
  • Створенню додаткових ліній виробництва.
  • Стримування цін на доступному рівні.
З цієї причини вона закріпила за собою лідируючі позиції на ринку продажів України.

докладніше

Продукція виробника

картинка Алекс интернет-магазин "Контракт Пол"
Линолеум Алекс

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами