Доставка по Києву

Кур'єрська доставка

Доставка по м.Києву здійснюється протягом 6-12 робочих годин після оплати і отримання факсокопії документів *.

  • доставка по Києву оплаченого товару на загальну суму понад 30 000 грн - здійснюється безкоштовно
  • доставка оплаченого товару на загальну суму менше 30 000 грн - платна
  • доставка товару здійснюється до парадного входу.

Комплектація, цілісність і правильність замовлення перевіряється при доставці.

  • доставка товару в квартиру (приміщення) обмовляється індивідуально, і оплачується в день формленія замовлення.
  • виїзд майстра-укладальника в межах Києва здійснюється безкоштовно. Вартість виїзду за межі Києва становить 6 грн / км з розрахунку від КП

* Для правильного оформлення документів, клієнту необхідно відправити факсокопії довіреності на товар, правильно заповнену, а також копії статутних документів. 

Самовивіз зі складу

Київ, вул. Бориспільська 44

Понеділок - п'ятниця, з 9:00 до 18:00


Доставка в міста України

Доставка в міста України (районні центри) здійснюється шляхом залучення компаній перевізників :

  • new post
  • del auto
  • in time

Якщо ви перебуваєте не в Києві - немає ніяких перешкод купити ковролін або лінолеум в нашому магазині. Відразу після вашого дзвінка ми відправляємо оригінальні зразки до вашого міста, щоб ви могли вибрати і купити підлогове покриття яке вам сподобається! Доставка оплаченого товару здійснюється за допомогою професійних компаній-перевізників. Оплачений товар приїжджає до вас вже на наступний день! ** При бажанні замовника, замовлене підлогове покриття приїжджає прямо до вас на об'єкт або в квартиру.

** Доставка в міста України (районні центри) здійснюється шляхом залучення компаній перевізників (Інтайм, Нова Пошта, Делівері). З нашого боку ми гарантуємо цілісність і якість упаковки товару. Термін доставки товару і його збереження гарантує компанія перевізник з моменту отримання вантажу. При безготівковій формі оплати товару доставка здійснюється після отримання оригіналу довіреності на товар. Оплата товару регіональними покупцями розглядається як повна згода на відправку замовлення шляхом залучення послуг компаній перевізників з усіма наслідками, що випливають з цієї угоди перевагами і ризиками згідно ст. 921, 923, 924 Цивільного кодексу. Доставка перевізником можлива тільки за згодою і присутності представництва перевізника в місті одержувача вантажу.

Оплата

Оплата товару здійснюється після ознайомлення замовника з взірцями покриття або матеріалу, в повному розмірі. Оплата товару здійснюється перед оформленням доставки. Оплата по місцю не здійснюється.

Оплата може здійснюватися наступними способами:

  • готівкою при отриманні товару
  • по б/г розрахунком згідно рахунку фактури для платників ПДВ і фізосіб.

Оплатити рахунок можна у будь-якому банку України. Процедура оплата рахунку наступна: після узгодження матеріалу, менеджер виставляє клієнтові рахунок на оплату, згідно наданих реквізитів (Свідоцтво реєстрації Юридичної особи та свідоцтво платника ПДВ, або паспорт для фізосіб). При необхідності готується договір поставки або виконання робіт із зазначенням кількості і матеріалів в специфікації. Після оплати, для оформлення документів, потрібно відправити факсом або електронною поштою заповнену довіреність. Протягом одного робочого дня з моменту відвантаження товару, документи надсилаються поштою.