Гарантійні зобов'язання компанії

Весь представлений на сайті товар, супроводжується обов'язковим гарантійним зобов'язанням від виробника. Гарантійні зобов'язання на товар зберігаються протягом усього гарантійного терміну за умови дотримання правил експлуатації і зберігання товару. Для різних груп товарів розроблені фабричні гарантійні зобов'язання, відповідно до особливостей матеріалу. Гарантійні зобов'язання, а також правила експлуатації матеріалів можна запросити у менеджера до або після покупки.

Будь-якого роду претензії щодо якості товару приймаються при прийомі-передачі товару, в присутності водія, перевізника або представника компанії Контракт Пол.

Майнова відповідальність за товар, а також термін дії гарантії настає при передачі товару клієнту, або в разі б / н розрахунку, після підписання видаткової накладної на товар. Претензії клієнта після укладання або іншого використання або видозміни товару, по закінченню 14-ти робочих днів з моменту оплати можуть бути відхилені, згідно з Постановою Кабінету Міністрів від № 172 19.03.2011

У разі виникнення питань щодо якості товару у покупців, необхідно зробити знімки дефектності товару і відправити на ел. поштою info@contractpol.com.ua . Протягом дня, необхідно зв'язатися з менеджером і повідомити про відправку фото, отримати подальші інструкції і терміни розбору рекламаційної претензії.

Для клієнтів, які перебувають в межах міста Києва, після ознайомлення з фотографіями дефекту товару, здійснюється виїзд представника компанії на протязі двох робочих днів, для випадків, коли фотографії незаперечно вказують на дефектність товару. На об'єкті представник компанії Контракт Пол перевіряє наступні можливі причини дефектів:

 • напрямок влаштування покриття
 • правильність стикування покриття
 • рівномірність освітлення приміщення
 • ймовірність впливу на покриття (механічно або хімічно)
 • условия хранения и транспортировки материала
 • справність інструментів для укладання
 • умови укладання (вологість приміщення, температуру, наскрізні потоки повітря)
 • якість і сумісність будівельної хімії (клеїв, грунтовок)
 • іншу інформацію по об'єкту відноситься до товару.
  Після виїзду представника фірми на об'єкт, заповнення акту про дефектність товару і збору всієї необхідної інформації про стан матеріалів, приймається рішення про подальше вирішення питання, про яке клієнт буде сповіщений найближчим часом.

  Всім покупціям, прохання звернути увагу, що згідно з постановою Кабінету Міністрів № 172 від 19.03.1994 року «Про неможлівість повернення заказів», мірні килимові вироби (ковролін, лінолеум, килимові доріжки, інші) поверненню не підлягають. Тому в обов'язковому порядку, перед оплатою товару необхідно ознайомитися наживо зі зразками матеріалу.

  Рулонні або пакувальні позиції товарів, можна повернути, продемонструвавши збереження товарного вигляду, комплектність і цілісність упаковки товару на складі компанії Контракт Пол в присутності уповноваженого представника. Повернення коштів здійснюється на протязі двох робочих днів, з моменту підписання поворотної накладної.