Продукція Атем

Атем

«ATEM» - лідер українського ринку облицювальних матеріалів. З 2003 р високотехнологічне підприємство виробляє і експортує в близьке і далеке зарубіжжя керамограніт, естетичну та якісну керамічну плитку, декори, оздоблювальні елементи, фризи, панно, призначені для внутрішнього і зовнішнього облицювання поверхонь різного призначення. Виробник постійно експериментує з форматом, зі стилями і фактурою, знаходячи нові неординарні поєднання.
 
Дизайнери компанії створюють ексклюзивні колекції ( «Antika», «Arena», «Ariadna», «Assole», «Teresa», «Texas», «Tokio» і інші) будь-яких відтінків: матові і з глазур'ю, а також плоскі і об'ємні керамічні фризи. Завдяки інноваційному імпортного устаткування, якість нанесених на виріб орнаментів, візерунків завжди на висоті, що дозволяє продукції «ATEM» конкурувати з кращими імпортними зразками. Споживачі по достоїнству оцінили універсальність і зручність укладання однотонного кахля розміром 10 × 25 см, 20 × 20 см, що має товщину 7-8 мм.
 
Переваги продукції від «Атем»
 
Вироби поєднують в собі неповторні фактури і спокійні тони, які створюють бездоганну гармонію в інтер'єрі. Серед очевидних плюсів української кераміки:

  1. Автентичний дизайн. Оригінальність продукції - перше, на що звертає увагу потенційний покупець. Фахівці «Атем» знаходяться в невпинному пошуку нових дизайнерських рішень. 
  2. Використання у виробництві екологічних матеріалів, дотримання загальноприйнятих європейських норм. 
  3. Гідна якість товарів. 
  4. Ідеальна геометрія, яка досягається шляхом додаткових обробок. 
  5. Безпека. Облицювальні матеріали мають фактуру, що відрізняється низьким рівнем ковзання. Тому дана продукція рекомендована користувачам з підвищеними вимогами до власної безпеки. 
  6. Лояльна ціна. 
На особливу увагу заслуговує дитяча колекція, яка підійде для облицювання поверхонь в дошкільних установах, в приватних володіннях. Кахель яскравих тонів: салатового, рожевого, жовтого призначений, щоб зробити інтер'єр легким, неповторним і виразним. Продукція торгової марки «Atem» - це міцні облицювальні матеріали ультрасучасного дизайну, ціни яких адаптовані до можливостей широкої купівельної аудиторії.

докладніше

Продукція виробника

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами