Продукція Betap

Betap

Історія Betap

Історія компанії Betap починається в далекому 1957 році. Саме тоді в голландському місті Генемойден були випущені перші подібності сучасних підлогових покриттів, які відразу ж завоювали серця споживачів. З роками невеликий сімейний бізнес розростався, поступово перетворюючись у велику корпорацію, продукція якої відома і користується попитом практично в усьому світі. У 2006 році компанією була проведена повна модернізація виробництва, а також побудовані додаткові склади для зберігання виробленої продукції.
 
На даний момент виробнича потужність компанії Betap становить 40 млн. Кв.м тафтінгових, а також 30 млн. Кв.м нетканих покриттів. Основні фабрики і раніше розташовуються в Голландії.

Види продукції Betap

Сучасний товарний асортимент компанії Betap представлений 4 великими групами виробів, переглянувши які, кожен покупець зможе знайти такі варіанти продукції:
  1. Побутовий ковролін. Різноманітність відтінків, протиковзке покриття, а також багато різноманітних приємних фактур роблять даний вид товару зручним для застосування в побуті. Більш того, побутові покриття компанії Betap не «толочаться" і легко очищаються від плям, що істотно подовжує період їх експлуатації.
  2. Комерційний ковролін. Це невисока вартість у поєднанні зі строгим дизайном і високою зносостійкістю. Крім цього покриття з даної серії також мають гарні грязеотталкивающими і протипожежними показниками. Комерційні покриття Betap придатні для експлуатації в місцях з великою прохідністю людей.
  3. Килимова плитка. Це посилений варіант ковроліну, що складається з модулів однакового розміру. Таке покриття легко укладати і транспортувати. Завдяки різноманітності відтінків і фактур можливе комбінування складових різних кольорів і створення унікального малюнка.
  4. Інші вироби. Дана група представлена ​​виробами з вовни, пряжі, нейлону, а також товарами, призначеними для використання в салоні автомобіля.
Допомога у виборі відповідного варіанту товару, а також в підрахунку необхідної кількості покриття може надати співробітник магазина.
докладніше

Продукція виробника

картинка Betap Dessert интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Betap Dessert
картинка Betap Mabelie интернет-магазин "Контракт Пол"
color of product
color of product
color of product
Ковролин Betap Mabelie
картинка Betap Nestor интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Betap Nestor
картинка Betap Omega интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Betap Omega
картинка Betap Sevilla интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Betap Sevilla
картинка Betap Tobago интернет-магазин "Контракт Пол"
color of product
color of product
Ковролин Betap Tobago
картинка Ковровая плитка Betap Baltic интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковровая плитка Betap Baltic
картинка Ковровая плитка Betap Larix интернет-магазин "Контракт Пол"в наявності
Ковровая плитка Betap Larix
картинка Ковровая плитка Betap Vienna интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковровая плитка Betap Vienna

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами