Продукція Cersanit

Cersanit

Cersanit є брендом компанії Rovese, відноситься до найбільших європейських виробників керамічних виробів. Фірма була заснована в 1998 році на території Польщі. Правильна ринкова політика дозволила бренду Cersanit швидко розвиватися, розширювати асортимент пропонованої продукції. Зараз польська компанія виробляє високоякісну керамічну плитку, сантехнічні предмети.

Виробничі потужності Cersanit

Головна фабрика з виробництва керамічної плитки Cersanit розташована в Польщі. Бренд має численні заводи в декількох країнах Європи. Географія розташування виробничих потужностей Cersanit постійно розширюється, а офіси продажів продукції компанії є по всьому світу.
 
Виробник керамічної плитки має заводи в таких країнах:

  1. Польща;
  2. Німеччина;
  3. Україна;
  4. Румунія;
  5. Росія.
У Польщі працюють заводи, що спеціалізуються на випуску керамограніта і плитки для підлоги. Основний офіс бренду Cersanit теж розташований в польському місті Кельц. На території України і Росії налагоджено виробництво керамічної плитки, керамограніта.

Асортимент і переваги продукції Cersanit

 Польська компанія пропонує велику різноманітність керамічної плитки. Продукція користується підвищеним попитом, представлена ​​в неоднакових розмірах. Колекції плитки для підлоги, керамограніта численні, але кожна з них має свої особливості. Оригінальна продукція Cersanit підходить для обробки ванної кімнати, передпокої, кухні, нежитлових приміщень.
 
Бренд постійно модернізує технічну складову виробничої бази. Якість продукції підтверджують численні нагороди, знаки якості. Виробляється плитка і керамограніт з застосуванням передових технологій, інноваційних матеріалів і сучасного обладнання.
 
Матеріали для обробки підлоги від польського бренду характеризуються високим ступенем зносостійкості, доступною ціною. Велика кількість колекцій, прекрасний зовнішній вигляд, відмінна якість - це переваги плитки і керамограніта Cersanit. Для виробництва продукції бренд використовує високоякісну сировину, сучасні технології та обладнання.
докладніше

Продукція виробника

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами