Продукція Desso

Desso
Голландський бренд Desso - європейський лідер з продажу високоякісних підлогових покриттів, у виробництві яких використовуються технології, розроблені співробітниками компанії.

Історія успіху Desso

Компанія Desso була заснована в 1930 році бельгійським підприємцем, який налагодив виробництво килимових покриттів в Голландії. В основу роботи компанії лягла стратегія, яка тримається на трьох принципах:

 1. Творчість.
 2. Функціональність.
 3. Революційний дизайн.
Дотримання цих умов дозволило компанії стати відомим брендом по виробництву килимів і килимової плитки, які успішно продаються більш, ніж в 100 країнах світу.
 
Компанія Desso неодноразово переходила у власність великих європейських організацій, але в 2007 році стала знову незалежною у складі голландської інвестиційної компанії NPM Capital.
 
Саме з цього часу починається період виробничого і технологічного підйому компанії. Ряд концепцій і унікальних технологій, які були впроваджені у виробництво за останні 10 років, дозволяють говорити про бездоганну якість, неперевершеному дизайні і високій екологічності всієї продукції, що випускається.
 
Основні виробничі потужності компанії Desso розміщені в Європі (два великих заводи і великі дистриб'юторські центри). Крім цього, компанія має свої представництва по всьому світу:
 • в Європі;
 • в Америці;
 • в Африці;
 • в Австралії;
 • на Близькому Сході.

Продукція Desso

Асортимент продукції бренду Desso представлений оригінальними колекціями килимових покриттів і килимової плитки. Виробник пропонує якісні килимові вироби, як для домашнього, так і для комерційного застосування.

Колекція для будинку представлена ​​кількома відомими брендами, продукцію яких можна купити в елітних салонах з продажу килимових покриттів.
 
Покриття для підлоги, які призначені для комерційного використання, поділяються на кілька категорій:

 1. Готельний підрозділ;
 2. Морський підрозділ;
 3. Авіаційний підрозділ;
 4. Спортивні системи.
Килимові покриття і килимова плитка Desso - це неперевершена якість, унікальний дизайн, а також високі експлуатаційні показники, які роблю бренд популярним і затребуваним в усьому світі.
докладніше

Продукція виробника

картинка Ковровая плитка Desso Essence T интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковровая плитка Desso Essence T

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами