Продукція Karat

Karat
Період заснування компанії «Карат» припав на 1996 рік. Тоді вона відкривалася під виглядом організації, що спеціалізується на продажах підлогових покриттів. Але з часом, справи пішли на лад, і керівництво апарат прийняв рішення про створення власної виробничої бази з виготовлення килимів та килимових покриттів різного призначення.

Основний старт і розвиток

Після остаточно обдуманого питання про розширення діяльності, в 2002 році почалася підготовка, а потім і будівництво фабрики «Карат». Процес зайняв всього чотири роки, і вже в 2006-му перші виробничі лінії були введені в експлуатацію.

Через п'ять років підприємство розширилося до десяти одиниць техніки, для чого була запущена друга лінія, вірніше, виробничий цех по випуску килимових виробів. Таким чином, в 2011 році фабрика поставляла на ринок понад 8 000 000 квадратних метрів власної продукції в рік.

З приходом сучасних технологічних новацій і матеріалів, виробнича база компанії освоїла методи виготовлення поліпропіленової пряжі і в 2013 році запустилася третя лінія підприємства. Тоді ж почалося, і було доведено до кінця будівництво додаткового складського комплексу. Паралельно з тим, було встановлено другий екструдер, що дозволив збільшити виробництво синтетичної пряжі.

Незважаючи на всі свої досягнення, компанія не припинила розвиток. Навпаки, 2014 рік став для неї опорним поштовхом в шляху до розширення асортиментних пропозицій і сфери збуту готової продукції. Тоді в експлуатації робочого цеху з'явилося вдосконалене обладнання - верстат, що дозволив створювати килимові покриття, щільність яких склала 1 000 000 ворсових пучків на квадратний метр.

Поряд з тим у виробництво впровадили третій екструдер і новаційні крутільно-вертільную машину, завдяки якій з'явилася можливість створювати синтетичні нитки практично будь-якого відтінку кольору, та ще й з різними властивими характеристиками.

Компанія «Карат» сьогодні

На сьогоднішній день фабрика «Карат» спеціалізується не тільки на виробництві килимів і килимових покриттів різного призначення. Зараз налагоджено стабільний випуск:
  1. Власної поліпропіленової нитки.
  2. Картонній гільзи.
  3. гранульований барвників, призначених для поліаміду, поліетилентерефталату, поліпропілену і поліетилену.  Характерно і те, що для кожного замовника барвники розробляються в індивідуальному порядку. Такий підхід дозволяє забезпечити максимальну відповідність бажаного кольору.
Налагоджено партнерство з багатьма європейськими компаніями, куди забезпечуються поставки продукції своїми силами. Але на цьому, розвиток не припинився. Активна діяльність в напрямку удосконалення триває, і компанія регулярно бере участь в міжнародних виставках підлогових покриттів Domotex.
докладніше

Продукція виробника

картинка Dafni интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковровое покрытие Dafni
картинка Kentucky интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Kentucky
картинка Leopard интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Leopard
картинка Барокко интернет-магазин "Контракт Пол"в наявності
color of product
color of product
color of product
color of product
Ковролин Барокко
картинка Венеция интернет-магазин "Контракт Пол"
color of product
Ковролин Венеция

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами