Продукція Коростенський завод МДФ

Коростенский завод МДФ

Коростенський завод МДФ заснований в 2010 році і є першим на території України підприємством деревообробної промисловості, що спеціалізуються на виробництві MDF і HDF плит. За кілька років компанія досягла високих результатів, запровадивши у виробництво інноваційні технології. У 2011 році завод випустив першу серію ламінату, який сьогодні успішно експортується в країни СНД. Наблизивши свої стандарти до світових, підприємство в 2013 році отримало звання кращого виробника-експортера України.

Територіально завод розташований в Житомирській області - м Коростень. Його площа становить 40 га, забудованих виробничими цехами та майданчиками. Повністю автоматизовані лінії дозволяють підприємству випускати продукцію практично в будь-яких обсягах. Плити МДФ і ХДФ виробляються з дотриманням строгих регламентів якості і відповідають нормам ГОСТ. Технічна оснащеність заводу передбачає можливість виготовляти плити і покриття для підлоги з різною структурою за стандартними параметрами і під замовлення.

Сьогодні Коростенський завод можна вважати одним з найбільших виробників, який гарантує:

  • високі стандарти якості;
  • екологічну чистоту;
  • доступні ціни;
  • широкий вибір підлогових покриттів.
Вся продукція українського виробника сертифікована і має прекрасні експлуатаційними властивостями. Незважаючи на те, що підприємство досить молоде, вже сьогодні про нього можна говорити як про серйозного конкурента багатьох європейських брендів, що спеціалізуються на виготовленні ламінованих підлог.

Досягнення та інновації

Виробнича потужність Коростенського заводу представлена ​​інноваційним обладнанням Wemhoner, Siempelkamp і Homag. Застосування сучасних технологій і власних напрацювань дозволяє підприємству випускати різні підлогові покриття в широкій колірній гамі і з відмінними експлуатаційними властивостями. Продукція заводу регулярно присутній на спеціалізованих виставках не тільки в Україні і країнах СНД, а й на найбільших презентаціях світового масштабу.
докладніше

Продукція виробника

картинка Ламинат КЗМ Floor Nature интернет-магазин "Контракт Пол"в наявності
Ламинат КЗМ Floor Nature

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами