Продукція Lindner

Lindner

Німецька компанія Lindner Group є одним з провідних виробників фальшполов високої якості. У покупців даний вид продукції асоціюється з високою надійністю, бездоганним зовнішнім виглядом. Фальшпідлоги серії Ligna використовуються для облаштування різних об'єктів: офісів, технічних, виробничих приміщень, а також комп'ютерних кімнат і навчальних класів.

Випуск продукції компанією Lindner Group

Виробничі потужності компанії Lindner Group розташовані в Німеччині, а також в Польщі. Вони оснащені найкращим обладнанням. У розпорядженні фахівців є високоточні верстати, а також сучасні машини, що дозволяють автоматично контролювати якість продукції, що випускається. Завдяки цьому фальшполи Ligna відповідають міжнародним стандартам якості. Незважаючи на бездоганну репутацію, виробник продовжує удосконалювати покриття, робити їх більш практичними, стійкими до негативних впливів.

Особливості фальшполов Ligna

Для виготовлення фальшполов Ligna використовується високоуплотненний деревний матеріал. Підлогове покриття відрізняється такими позитивними особливостями:
  • протистоїть високих температур;
  • перешкоджає проникненню вологи всередину;
  • стійко до суттєвих механічних навантажень.
Бічна кромка фальшпідлоги виконується з пластмасового якісного складу. Завдяки цьому плити можна оперативно отримувати. Нижня частина фальшполов Ligna покрита алюмінієвою фольгою або невеликим листом оцинкованої сталі. Такий шар дозволяє збільшити допустиму навантаження, а також підвищити бар'єр вологості.
 
Для фальшпідлоги Ligna можуть використовуватися м'які покриття: вінілова або килимова плитка. Матеріал цього виду відрізняється невеликою вагою, високими антистатичними властивостями. Бічні поверхні фальшполов скошені донизу на 5 °. За рахунок цього процес монтажу, заміни плит значно спрощується.
докладніше

Продукція виробника

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами