Продукція Lino Fatra

Lino Fatra

Відшукати якісний лінолеум досить непросто, так як ринок перенасичений такою продукцією. Потрібно віддавати перевагу моделі, створеної на відомому заводі зі світовим ім'ям і хорошою репутацією. Саме такою компанією є «Lino Fatra». Довгі роки плідної роботи принесли цьому виробникові безцінний досвід і безліч клієнтів по всьому світу.

Про компанію LINO FATRA

Вперше про компанію «Lino Fatra» стало відомо в 1933 році. Вона була заснована в Баті, який на той момент був містом в республіці Чехословаччина. Тоді в далекі 30-ті роки цей виробник не займався випуском підлогових покриттів, а спеціалізувався на створенні масок, гумових іграшок і захисної тканини. Тільки через 7 років підприємство почало активно працювати в сфері переробки пластмаси.

На сьогоднішній день «Lino Fatra» вважається однією з найбільших компаній на території Європейського Союзу, що спеціалізується на роботі з вторинною сировиною з пластика. Вона випускає висококласний лінолеум і вінілову плитку з ПВХ, який продається в багатьох країнах світу і вважається якісним і довговічним. Розташоване на території сучасної Чехії виробництво оснащене новітнім обладнанням і працює, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Детально про продукцію

Підлогове покриття від «Lino Fatra» має гарну міцність, стійкість до навантажень і непоганими зовнішніми характеристиками. Чеська компанія випускає вироби для комерційних об'єктів, а також і ті, що підійдуть для квартир, будинків, шкіл або дитячих садків. Будь-яка лінійка продукції є цілком безпечною, так як проходить різні тестування.

Щодня працівники фірми трудяться над створенням нової кольорової палітри, яка б сподобалася сучасним споживачам. Також вони постійно вдосконалюють процес виготовлення такої підлоги. Купуючи дане покриття можна не переживати, тому що воно не викликає алергії навіть у людей, схильних до цього захворювання.

Де можна купити лінолеум від «LINO FATRA»?

У нашому інтернет-магазині «Контракт Пол» ви можете придбати продукцію чешкою ​​компанії по найпривабливішою вартості. Зручна доставка, професійний сервіс і великий асортимент доступний кожному нашому клієнту. Чекаємо Вас!

докладніше

Продукція виробника

картинка ПВХ плитка Fatra Imperio интернет-магазин "Контракт Пол"
ПВХ плитка Fatra Imperio
картинка ПВХ плитка Thermofix интернет-магазин "Контракт Пол"
ПВХ плитка Thermofix

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами