Продукція Polarwood

Polarwood
Сьогодні з повною впевненістю можна стверджувати, що підлогове покриття Polarwood - найбільш популярна і впізнавана продукція на території України і всього пострадянського простору. Заснована міжнародна компанія світового масштабу Karelia-Upofloor була ще в далекому 1955 році. З тих пір ця компанія входить в категорію найбільш затребуваних виробників паркетної дошки, активно охоплюючи все більше територій для продажу власної продукції.

Паркет «Карелія-Упофлор» не поступається продукції європейських брендів, як в плані якості, так і в плані вартості.

Утворенню холдингу «Карелія-Упофлор» сприяло злиття наступних гігантів: компанії «Карелія» і компанії «Упофлор». Після злиття Karelia-Upofloor став займати лідируючі позиції на європейському ринку.

Виробничі потужності

Polarwood Karelia-Upofloor є міжнародною компанією, яка орієнтована на розвиток і яка прагне отримати статус провідного європейського виробника. Виробничі потужності холдингу забезпечують високий рівень якості продукції, що випускається, яка реалізується на внутрішньому ринку і експортується в 40 країн світу. Так, наприклад:
  1. Завод, розташований на території Румунії, виробляє сировину для інших підрозділів.
  2. Завод, який перебуває в Маклін, використовує останні технології при виробництві і піддається найсуворішому контролю якості.

Види підлогових покриттів

Компанія випускає два види паркетної дошки, відмінною їх рисою є кількість ламелей на лицьовому шарі. Основа цієї класифікації виробів - число смуг шпону. В асортимент Polarwood входять однополосная і трехполосная дошка.

На лицьову сторону підлогового покриття наноситься товстий шар лакового покриття, що, в свою чергу, істотно підвищує експлуатаційні показники статі. Кожен елемент з'єднується за допомогою замкового механізму Профілок. Дана система фіксації кращим чином себе зарекомендувала, що, в свою чергу, підтверджує велика кількість позитивних відгуків покупців.
докладніше

Продукція виробника

картинка Паркетная доска Polarwood интернет-магазин "Контракт Пол"в наявності
Паркетная доска Polarwood

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами