Продукція Vebe

Vebe

Компанія Vebe добре зарекомендувала себе на світовому ринку. Покриття для підлоги від даного виробника володіють усіма необхідними характеристиками, щоб займати одні з лідируючих позицій на світовому ринку. Адже для того щоб створювати дійсно якісні і досконалі покриття компанії потрібно було довго і багато працювати.

Історія компанії Vebe

Vebe з'явилася ще в 1946 році в Голландії в місті Genemuide. Природно, що в той час це була не дуже велика фабрика. Над покриттями працювала група людей, які були зацікавлені якнайшвидше розвинути свою компанію і вивести її на світовий рівень. Саме намагання і бажання домогтися успіху привели Vebe до того, що ми спостерігаємо зараз.

У 1998 році Vebe входить до складу концерну «Condor», де темпи розвитку набирають ще крутіші обертів. Тепер вироби випускаються не тільки на ринок Голландії і найближчих країн Європи, а й на весь світ.

Vebe сьогодні

Це величезна компанія, яка відома у всьому світі. Крім того, саме її вважають однією з найстаріших і найбільших виробників. Покриття для підлоги від Vebe можна придбати практично в будь-якій точці нашої планети. Їх можна використовувати в житлових приміщеннях, а також і громадських місцях.
 
Що роблять?
 
Основний напрямок - це випуск иглопробивного килимового покриття. Кожна модель такого матеріалу є зносостійкого, міцної, безпечної і екологічно чистою. При цьому такому покриттю не загрожує вплив агресивних чинників. Воно не втрачає свої зовнішні характеристики під впливом сонячного світла. Хороші характеристики дозволяють покриттю служити жоден рік.
 
Килимові покриття проходять постійні тестування. При виробництві використовуються тільки новітні технології, а також спеціальні машини, що дозволяє нам говорити про високу якість товару. Будь-яке покриття володіє всіма необхідними сертифікатами та повністю відповідає нормам європейського союзу. Вагомою перевагою є і досить низька вартість, що робить таке покриття доступним і привабливим.

докладніше

Продукція виробника

картинка Vebe Bastion интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Vebe Bastion
картинка Vebe Lido интернет-магазин "Контракт Пол"
color of product
color of product
color of product
Выставочный ковролин Vebe Lido
картинка Vebe Lindau интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Vebe Lindau
картинка Vebe Merlin интернет-магазин "Контракт Пол"
Ковролин Vebe Merlin
картинка Vebe Zenith PD интернет-магазин "Контракт Пол"в наявності
color of product
color of product
color of product
color of product
color of product
Ковролин Vebe Zenith PD

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами