Продукція Vinisin

Vinisin
«Вінісін» (Vinisin) є українською торговою маркою, заснованої під керівництвом компанії Tarkett , що поставляє на вітчизняний ринок побутової , спортивний і комерційний лінолеум. Основні виробничі потужності фабрики розташовані в Івано-Франківській області (м.Калуш). І на сьогоднішній день, завод «Таркетт-Вінісін» визнаний найбільшим виробником лінолеуму в Україні, з показником продуктивності в 10 мільйонів квадратних метрів на рік.

Що випускається під брендом «Вініcін»

 Продукція компанії «Таркетт» (заснованої понад століття тому) включає в асортимент безліч найменувань спеціалізованих ПВХ покриттів, в тому числі і кілька колекцій побутового лінолеуму під брендом Vinisin. Пропоновані види товарів повністю відповідають вимогам і стандартам концерну Tarkett.
 
 Всі характерні властивості готової продукції забезпечуються за допомогою задіяння передових технологій в сукупності з урахуванням останніх тенденцій моди в напрямку інтер'єрного дизайну. Тому споживачам залишається тільки задовольнятися відмінним експлуатаційним якістю, респектабельністю зовнішнього вигляду і значним терміном служби використовуваних виробів.

Колекції лінолеуму Vinisin

 Під назвою торгової марки Vinisin випускається п'ять колекцій побутового лінолеуму:
  1. SOLO - характеризується вишуканим стилем і красою малюнка. У цій колекції можна знайти навіть імітацію старовинних візерунків і стилістику плиткового покриття для підлоги. А також малюнки, натурально відображають структуру деревини.
  2. BETTA - ця колекція сподобається тим, хто залишається прихильником класики і віддає перевагу спокійним тонам.
  3. OMEGA - колекція включає близько тридцяти варіацій лінолеуму, що забезпечує споживачеві досить великі можливості для вибору. В тому числі, сюди ж входять і нові стилістичні рішення, що дозволяють підбирати альтернативу для неординарного оформлення інтер'єру.
  4. SONATA - сюди входить великий вибір малюнків, що передають структуру деревних і плиткових матеріалів.
  5. GLOBAL - цієї колекції властиві характеристики підвищеної зносостійкості. Тому її вироби активно використовуються в приміщеннях комерційного призначення.  

Головні переваги лінолеуму від виробника VINISIN

У число привілейованих достоїнств підлогових покриттів від торгової марки «Вінісін» входить стабільно доступна ціна. Сюди ж можна віднести і високу якість продукції, що забезпечується досить жорстким контролем, організованим менеджерами компанії-засновника TARKETT.

Ну і, звичайно ж, не можна не відзначити доступність асортименту в продажу, що дозволяє покупцеві в будь-який час здійснювати закупівлю відповідного виду будматеріалу в необхідній кількості.
докладніше

Продукція виробника

картинка Vinisin Betta интернет-магазин "Контракт Пол"
color of product
color of product
color of product
color of product
color of product
Линолеум бытовой Vinisin Betta

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами