Продукція VinyLoc

VinyLoc
Якісне покриття для підлоги прослужить своєму господареві довгі роки. Воно буде мати такі ж зовнішніми даними, як і в перший день після його укладання. Знайти дана підлога непросто, адже зараз на світовому ринку представлений неймовірно широкий асортимент різних типів покриттів. Але якщо ви шукайте ПВХ плитку для підлоги, то знайти більш якісну продукцію, ніж у VINYLOC вам навряд чи вдасться.

Про компанію VINYLOC

Починаючи з 1873 року, даний виробник спеціалізується на виробництві підлогових покриттів. Спочатку і до сьогоднішнього дня фахівці компанії VINYLOC працюють з дотриманням «тільки високоякісні підлоги за оптимальною вартістю». Завод компанії знаходиться на території КНР і обладнаний згідно з усіма нормами і правилами ЄС.

За назвою марки-виробника стає зрозуміло, що основний напрямок її діяльності - це виготовлення вінілового покриття. Воно не вимагає ретельного і особливого догляду, легко встановлюється і відмінно поєднується з іншими предметами інтер'єру і дизайном приміщення.

Продукція компанії VINYLOC

Вінілове покриття ідеально підійде як для домашнього, так і для комерційного використання. Під брендом VINYLOC створюється дійсно якісний підлогу, який можна укладати не тільки в офісі, але і в кафе або ресторані. Покриття не боїться вологи, а також легко монтується за допомогою замка.

Завдяки новітнім технологіям, які використовує німецька компанія, вся продукція є повністю екологічно чистою, а значить безпечною. Велика кількість фахівців працює над створенням нового дизайну, що дозволяє кожному клієнту знайти своє ідеальне покриття для підлоги. Хороші показники шумоізоляції, навантаження, а також тривалий термін експлуатації роблять вінілові підлоги від виробника VINYLOC одними з найбільш якісних і популярних рішень у всьому світі.

Де можна придбати продукцію компанії VINYLOC?

В інтернет-магазині «Контракт Пол» ви можете купити вінілові підлоги від німецького виробника. Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками, завдяки чому у нас ви знайдете лише сертифікований товар з гарантією. Для того щоб зробити замовлення зверніться до наших менеджерів вже зараз!
докладніше

Продукція виробника

картинка Виниловая плитка Vinyloc Prestige интернет-магазин "Контракт Пол"
Виниловая плитка Vinyloc Prestige

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами