Продукція Wappex

Wappex

Польська компанія Wappex спеціалізується на виготовленні якісних фальшполов з 1992 року. Продукцію випускають на сучасному, високотехнологічному обладнанні. Для виготовлення також використовується перевірене сировину, кращі комплектуючі вироби. Незважаючи на відмінну репутацію продукції, виробник Wappex продовжує удосконалювати покриття, підвищуючи їх технічні характеристики.

Особливості випуску

Виробничі потужності Wappex розташовуються на території Польщі. Завдяки цьому на транспортування товару потрібно менше коштів, у порівнянні з доставкою німецької, бельгійської або французької продукції. Всі етапи виробництва контролюються фахівцями. Удосконалення виробничих процесів проводиться і сьогодні. Система контролю якості була заснована на вимогах PN-EN ISO 9001: 2009. На фабриці Wappex працюють кваліфіковані фахівці. Вони мають значний досвід роботи в даній сфері.

Типи продукції, що виготовляється

Основний вид продукції, що виготовляється Wappex - фальшполи. Ці конструкції являють собою високопрессованние ДСП-панелі, облицьовані знизу алюмінієвою фольгою, сталевий пластиною. Торці панелей окантовані спеціальної ПВХ-крайкою. Вона захищає плиту від впливу вологи, високих температур. Виходячи з висоти фальшпола, величини, а також характеру навантажень, можуть використовуватися такі типи несучих конструкцій:

  • свободностоящие консолі, виконані з оцинкованої сталі;
  • конструкційна сітка, яка виконана з профілю С40/40/2;
  • консолі, що з'єднуються між собою спеціальними траверсами.
Плити фальшполов Wappex можуть бути доповнені декоративним покриттям - аплікацією. В асортименті також представлені класичні моделі без зображення. Для виготовлення фальшполов виробник Wappex використовує тільки безпечні, а також екологічні матеріали.
докладніше

Продукція виробника

картинка Фальшпол Wappex интернет-магазин "Контракт Пол"
Фальшпол Wappex

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами