Продукція Zeus Ceramica

Zeus Ceramica

Будівництво виробничо-промислової бази українсько-італійського заводу «Зевс кераміка» починалося в другій половині 2003 року, коли була облаштована площа в 14 тис. Кв.м. А вже в 2005, підсумкова статистика видала результат, що за цей період, від однієї тільки лінії ринок отримав продукцію в обсязі 17 мільйонів квадратних метрів керамічної плитки. Згодом кількість лінійного виробництва зросла, в результаті чого, на сьогоднішній день обсяг випуску керамогранітних виробів збільшено на 12 тисяч квадратних метрів за рік.

В цілому, підприємство Zeus Ceramica завоювало собі визнання у вигляді статусу одного з найбільших виробників керамічної плитки і керамограніта в країнах СНД, Європи і Росії. Залучення нових технологій, невпинне розвиток і нарощуваний досвід, що дозволяє утримувати лідерську позицію на вітчизняному та міжнародному ринках, гарантують випуск високоякісних продуктів, з метою їх можливого використання в приватному і корпоративному споживчому секторі.

Виробничі лінії «Зевс кераміка»

Заводська база Zeus Ceramica складається з двох основних виробничих ліній:
  1. Керамогранітна лінія, яка втілює актуальний сьогодні естетичний дизайн. Називається вона Stile і її безпосереднє призначення полягає у використанні в якості облицювального матеріалу підлоги і стін всередині житлових приміщень.
  2. Лінія керамограніта для застосування в рамках індустріальних проектів - Omnia Gres. Властиві характеристики дозволяють використовувати таку плитку для проведення не тільки внутрішньої, але і зовнішньої облицювання.
Крім цього, не так давно компанія освоїла виробництво нового виду продукції - керамічного утолщенного граніту. Застосовується такий вид плитки в місцях громадських паркінгів, промислових цехах, гаражах і на інших подібних об'єктах.

Технології, що забезпечують якість

Якість абсолютно всієї продукції україно-італійського заводу «Зевс кераміка» забезпечується рядом незмінних факторів. А саме:

1. У ході виробничого процесу використовується сировина найвищої якості, що добувається в Росії, Україні, Туреччині та Італії. Це:

  • біла вогнетривка глина,
  • пісок,
  • польовий шпат,
  • барвники.
2. Виробництво грунтується на використанні сучасного обладнання інноваційних технологій. 3. Кожен виробничий етап проходить суворий контроль відповідності якості і безпеки, який здійснюється за підтримки відділу Research and Development (Дослідження та Розвиток).
Поряд з тим, високі стандарти якості продукції заводу Zeus Ceramica підтверджують належні сертифікати, видані вітчизняними і міжнародними експертами.
докладніше

Продукція виробника

Акції виробника

Потрібна консультація?Залиште номер, ми свяжимся з вами