Правила використання сайту

Зверніть увагу! Перед тим, як переглянути інформацію, представлену на сторінках цього ресурсу, ознайомтеся з наведеними нижче умовами. Якщо вас не влаштує будь-який пункт, не використовуйте запропоновані дані!

 Використання сайту

Сайт contractpol.ua (далі «Контракт Пол») дозволяє здійснювати перегляд і завантаження наведених на його сторінках матеріалів з метою особистого використання, що виключає комерційне застосування. Використання інформації допустимо тільки за умови збереження повної інформації про авторське право і інших відомостях аналогічного характеру, що містяться в поданих матеріалах і їх копіях. Використання представлених на сторінці ресурсу даних в комерційних або громадських цілях, їх демонстрація, а також використання даних на інших сайтах заборонені.

 Відмова від відповідальності

Матеріали на сайті представлені в початковому стані, без гарантій. ТОВ Контракт Пол не надає гарантії повноти і точності наведених даних, а також послуг і програм. Компанія має право на внесення корективів у зміст представлених на Сайті матеріалів і послуг, а також продуктів та цінових показників без попереднього повідомлення. Також компанія не зобов'язується регулярно оновлювати дані. За умови будь-якого збитку, нанесеного внаслідок використання, неможливості застосування або ж використання результатів цього Сайту ТОВ Контракт Пол не несе відповідальності за отримані витрати.

  Авторизація на сайті

Проходячи процес реєстрації, ви даєте згоду на надання особистої інформації та контактних даних.

Після проходження авторизації користувач отримує пароль і логін, відповідальність за безпеку яких лягає на нього. Відповідальність за дії, що здійснюються під виданими логіном і паролем на Сайті також несе користувач. За умови втрати реєстраційних даних (логін або пароль) користувач зобов'язаний сповістити про це адміністрацію сайту.
  Зворотній зв'язок і коментарі

Пишучи або коментарі в розділах сайту, ви берете на себе відповідальність за його утримання, гарантуючи, що написане чи не порушує норм закону (не є шкідливим, наклепницьким, не містить загроз, які не ображає моральних почуттів інших користувачів, чи не порушує авторських прав, не є пропагандою ненависті за расовою, статевою, етнічною, релігійною чи соціальною ознакою, не містить образливих висловлювань на адресу певних осіб і організацій, а також не порушує офіційно прийнятого і утвержд енного законодавства України). Також ви даєте свою згоду на те, що Контракт Пол має повне право видалити будь-яке ваше повідомлення без вашої згоди або ж використовувати представлену в ньому інформацію безоплатно, на власний розсуд. Відповідальність за повідомлення, розміщені на сторінках ресурсу іншими користувачами, компанія Контракт Пол не несе.
 
Використання особистих даних

В процесі роботи ресурсу адміністрацією сайту використовуються технології, призначені для автоматичного зберігання та збору даних в момент відвідування вами сайту Контракт Пол (докладніше про захист і обробці особистих даних). Тобто, система сайту здійснює запис декількох куки або анонімних запропонованими нашими партнерами послугами (наприклад, реклама, яка може з'явитися на сторінках іншого порталу).