Установка плінтуса

Установка плінтуса

Замовити послугу
promo img

Хочете надати підлогового покриття завершений естетичний вигляд? Компанія «Контракт Пол» пропонує вам замовити послугу установки підлогового плінтуса . Ми гарантуємо, що результат роботи досвідчених майстрів нашої фірми вас приємно здивує. В результаті монтажу планок будуть приховані всі зазори, нерівності, стики між підлогою та стіною, заховані комунікаційні дроти.

Особливості монтажу плінтуса

Виходячи з виду підлогового плінтуса, матеріалу його виробництва (дерево, пластик, МДФ), ми підберемо оптимальний варіант кріплення. Встановити декоративний елемент можна за допомогою:

  • кліпс;
  • рідких цвяхів;
  • саморізів, дюбелів, шурупів.

Професіоналізм команди дозволяє монтувати плінтус максимально акуратно. Майстри також без праці виконають підгонку, різання планок, кріплення додаткових пазів для фіксації. Перехід планок на кутах приміщення буде непомітний, так як стики закриваються спеціальними декоративними куточками, заглушками.

Вартість послуги

На ціноутворення впливають такі фактори, як кількість використовуваного витратного матеріалу, необхідність «підгонки» рейок, площа приміщення. Для формування остаточної вартості роботи також важливий тип підлогового покриття, матеріал виготовлення стінових конструкцій / перегородок. Вартість послуги монтажу підлогових панелей розраховується індивідуально. Наша ціна на кріплення плінтуса завжди нижче, ніж у конкурентів.

Не варто самостійно виконувати оздоблювальні роботи: від дотримання правильної техніки установки плінтуса залежить остаточний вигляд вашого приміщення. Довірте установку підлогового плінтуса професіоналам компанії «Контракт Пол».