Демонтаж ламінату

Демонтаж ламінату

Замовити послугу
promo img

Орієнтовні ціни

  • до 50 м.кв. - від 14 грн / м.кв.
  • від 50 до 150 м.кв. - від 14 грн / м.кв.
  • від 150 до 300 м.кв. - від 12 грн / м.кв.
  • від 300 до 500 м.кв. - від 12 грн / м.кв.
  • більше 500 м.кв. - уточнюйте
Замовити послугу
Більшість наших співвітчизників вибирає ламінат, коли приходить час міняти підлогове покриття. І це зовсім не дивно, так як така підлога дуже гарний зовні, не вибагливий у догляді і має тривалим експлуатаційним терміном. Крім того, таке покриття зручно тим, що в разі пошкодження однієї з панелі її можна з легкість демонтувати, замінивши на іншу.

Саме за простий монтаж і демонтаж таке покриття найчастіше вибирають серед інших типів покриттів. За кордоном люди звикли міняти ламінат раз в 5-10 років в залежності від моделі та зовнішніх даних дощок після закінчення їх експлуатаційного терміну.

Як здійснити демонтаж ламінату?

Якщо монтаж покриття вимагає особливих знань і практики, то ось з його зняттям при бажанні впоратися будь-яка доросла людина. Єдине, що варто знати так це те, що виробники даного виду статі не рекомендують часто збирати і розбирати ламінат. Такі рекомендації даються з тієї причини, що замки, які скріплюють панелі, починають ламатися.

Отже, вам належить:
  • зняти плінтус по всьому периметру приміщення;
  • з протилежного боку від дверей почати прибирати дошки ламінату;
  • для того щоб перша дошка відійшла від замка легенько подденьте її.  Під час зняття покриття вам потрібно запам'ятати в якій послідовності лежать дошки, так як при укладанні, швидше за все, вам не вдасться монтувати їх по-іншому. Для того щоб підлогове покриття не пошкодилося найкраще скласти дошки один на одного і замотати стрейч-плівкою, щоб на них не потрапила вода і бруд.
При необхідності можна демонтувати підкладку, яка укладається під ламінат (особливо якщо вона була виконана з пінополіетилену). Якщо вона кріпилася на скотч, то його можна з легкість розрізати канцелярським ножем. Справитися з демонтажем зовсім нескладно і це займе трохи часу.

Якщо ви захочете знову покласти це покриття, то вам варто так само, як і раніше підготувати підкладку, а тільки потім укладати ламінат. Коли всі панелі будуть поставлені, встановіть плінтуса, і ви знову отримаєте свій гарний практичний підлогу.

Успіхів!