Ковролін на замовлення

Ковролін на замовлення

Замовити послугу
Індивідуальний дизайн килимового покриття - це можливість замовити ковролін спеціальної щільності і структури, в спеціальному дизайні. Індивідуальний дизайн покриття може бути виготовлений по вашому малюнку або фотографії. Ми можемо втілити на поверхні килимового покриття будь-який дизайн, будь-якого кольору і фактури. Для цього достатньо надіслати нам картинку бажаного мотиву або готовий дизайн, який потрібно впровадити в килимовому покритті.

Можлива розробка і виробництво килимового покриття під готові елементи інтер'єру: шпалери, покривала, меблі, стінні покриття.

Важливо розуміти, що покупка килимового покриття зі спец дизайном - це не тільки зовнішній вигляд покриття, це ще і його якість. Якщо бути більш точним, замовляючи ковролін за індивідуальним проектом, замовник може регулювати не тільки його зовнішній вигляд, а й його якість.

Основні критерії якості килимового покриття:

  • рядності килимового покриття - кількість рядів основи ковроліну на один дюйм - чим вище, тим краще і дорожче
  • матеріал покриття - це може бути шерсть, нейлон, комбінація вовни та нейлону
  • висота ворсу - вище ворс ковроліну, тим дорожче килимове покриття
  • кількість квітів в дизайні - чим більше квітів, тим дорожче ціна на килимове покриття
  • вага ворсу килимового покриття - чим більше вага, тим вище ціна на ковролін
  • наявність / відсутність підкладки
  • наявність / відсутність антибактеріальних / антикліщове просочень
При індивідуальному замовленні, покупець може регулювати ті чи інші параметри килимового покриття, замовляючи більшу чи меншу щільність, рядності, склад. Велика перевага спеціального дизайну ковроліну - це можливість виготовити і отримати взірець 1х1 м, по якому можна побачити кольорову палітру, якість і малюнок килимового покриття. За зразком можна отримати поняття всіх технічних характеристик і зовнішнього вигляду ковроліну.