Влаштування килимових покриттів

Влаштування килимових покриттів

Замовити послугу
promo img

Орієнтовні ціни

  • до 50 м.кв. - від 40 грн
  • від 50 до 150 м.кв. - від 36 грн
  • від 150 до 300 м.кв. - від 32 грн
  • від 300 до 500 м.кв. - від 28 грн
  • більше 500 м.кв. - уточнюйте
Замовити послугу

Укладання килимових покриттів – клопіткий і трудомісткий процес, який зможе зробити людина в першу чергу зі знаннями і в другу чергу з досвідом роботи. Адже в цій справі важливо не зіпсувати матеріал і здати виконану роботу в потрібний термін. Щоб провести монтаж статі якісно, ​​фахівця необхідні професійні інструменти, без них не можна гарантувати, що матеріал буде покладений правильно і в ході експлуатації не виявляться помилки.

З чого починається монтаж килимових покриттів?

Перед виконанням монтажних робіт, укладальник виїжджає на об'єкт, щоб зробити заміри приміщення і зробити експертизу підстави, в результаті яких з'ясовує ряд даних по об'єкту:

  • розраховується необхідну кількість матеріалу (враховується розкрій і відхід на прирізку, а також архітектурні особливості приміщення і інше);
  • розраховується необхідну кількість будівельних матеріалів: грунтовка, нівелір маса, клей, фіксатор, перехідні планки, плінтуси тощо.

Згідно з цими даними, клієнт приймає рішення про покупку підлогового покриття і додаткових матеріалів.

Крім основної роботи – укладання покриття, ми надаємо додаткові послуги:

  1. Підготовка підстави (ремонт і силове замикання тріщин, вирівнювання поверхні і очищення підлоги).
  2. Демонтаж старого покриття.

В нашій компанії працюють фахівці з 10-ти річним досвідом в укладанні килимових покриттів в усіх сегментах: житлові, офісні, розважальні, готельно-ресторанні та спортивні приміщення. З цього у нас широкий спектр послуг з монтажу килимових матеріалів:

  • укладання ковроліну на двосторонній скотч або клей;
  • укладання килимової плитки на фіксатор (шаховий і спрямований види);
  • фігурна укладання ковроліну і килимової плитки («ювелірна робота»);
  • укладання килимових доріжок на сходи й в коридорі з Ковродержатель і без.

Вартість монтажу килимових покриттів залежить від обсягу та складності майбутніх робіт.

Детальний опис укладання килимових покриттів

Насправді, монтаж килимових покриттів як і будь-якого іншого матеріалу починається з підготовки основи. Як це відбувається – укладальник проводить експертизу підстави і виміри приміщення. В результаті встановлюється ряд важливих елементів для подальшої укладання. А це встановлюється:

  • твердість підстави;
  • вологість і температура стяжки;
  • доступність всіх комунікацій (вода, електрика і каналізація);
  • температура приміщення.

В результаті формується загальний фронт робіт, який може бути розширений, в зв'язку з демонтажем старого покриття і ремонтом підстави. В такому випадку, додав роботи вносяться до основного договору робіт. Після цього укладальник встановлює тип і необхідну кількість матеріалу для виконання робіт і все це вноситься до бланку експертизи підстави.

Коли все результати експертизи готові, відповідальний менеджер компанії обов'язково інформує представника замовника. Всі встановлені дані є орієнтовними, але якщо похибка і є, то не більше 5-10% в ту або іншу сторону.

Далі формується кошторис (точний розрахунок), в ході якої робиться візуалізація розкрою, яка пояснює витрата матеріалу і відправляється клієнту. Якщо замовника все влаштовує і немає ніяких питань / зауважень, отримавши передоплату, можна приступати до укладання килимового покриття. А починається цей процес, як вже ми писали вище, з демонтажу поточного покриття або підготовки основи.

Демонтаж - що це?

Щоб опис цього процесу було простим і зрозумілим, розглянемо його на прикладі килимових покриттів.
Для правильного демонтажу необхідно мати при собі спеціалізовані інструменти - ножи, затискачі. Якщо не застосовувати потрібне обладнання, то можна серйозно пошкодити основу і тим самим розтягнути демонтаж на невизначений час. Якісно покладений ковролін тяжко демонтувати, адже він буде відриватися шматочками і доведеться приділити особливу увагу до цієї роботи.

По закінченню демонтажу, підстава потрібно очистити від клею і пилу, а для цього знадобитися промисловий пилосос і шліфувальна машина. Часто трапляється, що після зняття старого покриття, проявляються дефекти підстави і необхідно заливати поверхню нівелір масою, щоб вирівняти до потрібного рівня підлогу. І якщо таке необхідно, то важливо підставу гидроизолировать, так як залитий шар нівелір маси вздуется і відійде від поточної стяжки і доведеться все починати спочатку. Після заливки потрібно почекати одну добу, щоб суміш утвердела і була готова до подальших процесів.

Коли вже справа доходить до самого укладання ковроліну важливо, щоб у приміщенні не було протягів і перепадів температур. Якщо вологість стяжки буде більше 4%, укладка буде проводитися складніше. Тобто перед укладанням необхідно перевірити ступінь вологості підстави.

Так само перед тим як укладати матеріал, йому потрібно дати відлежатися в приміщенні, де буде монтуватися, близько 24 годин. Так як ковроліну потрібно набрати кімнатну температуру, щоб він не розширювався / звужувався в процесі укладання. Після цього покриття потрібно переглянути на шлюб і переміряти (адже може звузитися і тоді буде не вистачати). Якщо з ковроліном все в порядку, приступаємо до укладання, а якщо немає, то повідомляємо це менеджеру і клієнту, так як цими процесами займається укладальник.

Якщо кімнат кілька, де потрібно укладати покриття, то потрібно визначити послідовність з якою починати, а в який закінчувати і прогрунтувати підлогу. Якщо стяжка володіє підвищеною вологістю потрібно гарантувати спеціальною вологостійкою грунтовкою, яка забезпечить ізоляцію від вологи. Тепер потрібно почекати, поки вбереться грунтовка.

І переходимо до порізки ковроліну - знімаємо потрібний розмір відрізу, але з запасом на прирізку кроку малюнка. Потім шматки розподіляються і клеяться до підставі на спеціальний клей. І це не ПВА і не бустилат, а клей для текстильних підлогових покриттів, з певним часом засихання, яке укладальник знає на перед зі свого досвіду. В процесі монтажу, ковролін може неодноразово підрізати за допомогою спеціального ножа «дельфін» з трапецивидная або гачковими лезами.

Відповідальним ділянкою роботи в процесі укладання ковроліну є проклейка стиків. У цей момент і проявляється професіоналізм фахівця. Укладальник з досвідом знає специфіку матеріалу і в залежності т ситуації може робити припуски або відступи в стиках, з розрахунку на розтяжку покриття. Для проклейки стиків використовуються спеціальні прищіпки, що дозволяють рівно і надійно зафіксувати стик.

По завершенню укладання треба дати ковроліну висохнути протягом 24 годин і тільки після цього можна запускати в експлуатацію приміщення.