Будівництво дитячих майданчиків

Будівництво дитячих майданчиків

Замовити послугу
Спеціально обладнаний дитячий майданчик може стати ідеальним варіантом для проведення часу дітей. Поступовий розвиток інфраструктури має на увазі використання надійних матеріалів і конструкцій при зведенні подібних комплексів. Зрозуміло, майданчик для дитячих ігор повинна бути цілком безпечною. Для реалізації цього завдання будівництво дитячих ігрових майданчиків повинно здійснюватися за заздалегідь відпрацьованою і прийнятої технології.

Підготовка основи для майбутньої дитячого майданчика

Професійне будівництво дитячих майданчиків починається з підготовки основи. Фахівці вирівнюють землю, видаляючи з неї каміння і різні абразивні частинки. Інший раз потрібно зняття верхнього шару грунту. Далі необхідно позбутися від залишків трави, викорчувати дерева, якщо такі є. По суті, по закінченню даних робіт повинна бути створена розчищена і рівний майданчик без ям або ущільнень на поверхні.

Далі майстри займуться ущільненням дренажу, щоб фінішне покриття не провалилося після перших же опадів. На деяких об'єктах також виконується стерилізація грунту (для виключення проростання рослин через покриття). Повноцінне будівництво дитячих майданчиків під ключ передбачає використання необхідної спецтехніки, наприклад, для трамбування підготовленого підстави.

Різновиди фінішних покриттів на дитячих майданчиках

Наступний важливий етап - створення фінішного покриття для дитячого майданчика. Вибір конкретного матеріалу залежить від площі доступній поверхні, бюджету, так як ціна на будівництво дитячого майданчика також залежить від типу декоративного покриття.

Для облаштування дитячого майданчика підходячи наступні види матеріалів:

1. Наливні гумові покриття (забезпечує необхідну безпеку, за ним легко доглядати, при укладанні наливної покриття можна запросто домогтися рівномірного покриття).

дитячий майданчик з наливний гуми - contractpol.ua

2. Штучна трава (повністю безпечна для дітей, а також підійде для облаштування невеликих ігрових майданчиків, захищає дитину від можливих травм).

дитячий майданчик зі штучною травою - contractpol.ua
3. Гумова плитка (може використовуватися на майданчиках будь-яких типорозмірів, володіє відмінними показниками надійності, протистоїть утворенню калюж під час опадів за рахунок використання спеціальної системи водовідведення).

дитяча площадка з гумової плиткою - contractpol.ua

Основні елементи дитячого майданчика

Саме будівництво дитячого майданчика на увазі не тільки підготовку поверхні, але і підбір, а також установку спеціальних тренувальних елементів і різних ігрових конструкцій. До таких можна віднести різні пісочниці, гірки, гойдалки, курені і будиночки для проведення часу малюків, а також повноцінні альтанки, лавочки для відпочинку або багаторівневі каруселі. Тип і кількість доступних елементів визначається на момент проектування майданчика.

Всі конструкції виробляються на основі безпечних матеріалів - спеціально обробленого термодерева, металу з окремими гумовими або пластиковими деталями, а також пластика, яка не піддається впливу сонячних променів, опадів або іншим температурним впливам. На момент здачі об'єкта, всі металеві елементи обробляються порошковою фарбою яскравих відтінків. Подібна обробка дозволяє захистить окремі деталі від впливу корозії.

Скільки коштує побудувати дитячий майданчик? На це питання дадуть відповідь фахівці компанії Контракт Пол, які готові взятися за спорудження майданчика для дитячих ігор під ключ. Фірма надає індивідуальний підхід до створення того чи іншого проекту.