Будівництво футбольних полів

Будівництво футбольних полів

Замовити послугу

Орієнтовні ціни

  • Планування ділянки, вибірка котловану - 45 грн
  • Ущільнення дна котловану катком - 15 грн
  • Укладання щебеню - 45 грн
  • Монтаж бордюру - 90 грн
Замовити послугу
Футбол є однією з найбільш поширених командних ігор, для яких необхідно облаштовувати повноцінне поле з газоном. Зрозуміло, класичним варіантом стає натуральне покриття, проте його експлуатація можлива тільки за певних умов. В силу цього, клієнти все частіше вдаються до можливості облаштування штучного поля, яке найбільш функціонально і може зводитися практично при будь-яких наявних показниках. За штучною травою досить просто доглядати, вона не вимагає системного поливу. Сам процес будівництва полів проводиться в кілька етапів.

Процес будівництва сучасних футбольних полів


Підготовка подушки / основи для футбольних полів

У процесі підготовки футбольного поля відбувається виїмка грунту відповідно до рекомендацій того чи іншого проекту. Котлован виривається тільки при залученні спеціальної техніки, завдяки якій можна розраховувати на відмінні і швидкі результати. У підготовлений грунт укладаються дренажні труби, через які буде проходити вода. Також, при облаштуванні основи готується підкладка з щебеню. Він розподіляється по всій поверхні поля і ретельно утрамбовується.

Основа для футбольного поля - contractpol.ua

Укладання штучного газону для футбольного стадіону

Один з основних етапів - це укладання штучного газону. Перед цим необхідно підібрати відповідний тип і висоту штучної трави. Газон проведений з безпечних матеріалів, який стійкий до різних впливів. Рулонний матеріал зручний в укладанні, дозволяє заощадити додаткові тимчасові витрати.

Укладання штучної трави для футбольного поля - contractpol.ua

Створення розмітки для футбольних майданчиків

Розмітка поля проводиться за міжнародними стандартами методом врізки трави білого кольору.


Монтаж воріт і огорожі

Після попередньої підготовки покриття монтуються самі футбольні ворота. Вони виробляються на основі міцного металу зі спеціальним порошковим покриттям, яке може витримувати дію вологи і вітру. При монтажі викопуються ямки, діаметр яких трохи перевищує діаметр кріплень самих воріт. Вкрай важливо додатково облагородити територію, встановивши спеціальні огорожі. Вони допоможуть вести найбільш безпечну гру і захистять оточуючих від ненавмисних травм.


Головні переваги штучних полів:

1) таке полі не пересихає;
2) не псується після рясних опадів;
3) витримує різкі температурні перепади;
4) не потрібно стригти і викошувати.

Як замовити?

Наша компанія надає повний комплекс "під ключ" з будівництва футбольних полів. Ви можете замовити за телефонами зазначених на сайті або натиснути кнопку "Замовити послугу"

Рекомендуємо Вам ознайомитись з відео з одного з наших об'єктів з будівництва футбольного поля