Укладання штучної трави

Укладання штучної трави

Замовити послугу

Орієнтовні ціни

 • декоративна трава - від 25 грн
 • спортивна трава - від 45 грн
Замовити послугу
Штучна трава - це ідеальна імітація природного газону із зеленої трави. Сьогодні покриття для підлоги імітують газонну траву активно використовуються як для внутрішньої, так і для зовнішньої укладання, ландшафтного дизайну. Така трава не вимагає особливого догляду, має гарний зелений колір цілий рік і радує око в будь-яку погоду. Укладання штучної трави широко застосовується в зоні ігрових майданчиків, стадіонах для гри в футбол, регбі, бейсбол та інші спортивні ігри.

Штучний газон не вимагає складного обслуговування (добриво, підрізування, пересаджування), він буде служити господарям цілий рік при будь-якій погоді. Таке підлогове покриття виготовлене з екологічно безпечних матеріалів, відрізняється міцністю і довговічністю, стійкістю до деформації і впливу факторів зовнішнього середовища.

Етапи укладання штучного газону

 1. Підготовка основи. На цьому етапі поверхню підстави, де буде проводитися укладання штучного газону забирається від сміття і максимально вирівнюється. Якщо укладання буде проходити в інтер'єрі на підлогу встановлюється підкладка.
 2. Вирівнювання газону. Покриттю зі штучної трави необхідно максимально вирівнятися, для цього його потрібно розгорнути і залишити в такому стані на 24 години.
 3. Склеювання швів і фіксація штучного газону за допомогою двокомпонентного клею і дужок.
 4. Засипка піском з кварцу і крихтою з гуми.

Перелік етапів безпосередньо залежить від вибору моделі газону і місця укладання. Сьогодні на ринку представлений багатий асортимент рулонних покриттів штучної трави, правильний вибір потрібного варіанту вам допоможуть зробити менеджери компанії «Контракт Пол», а команда професійних монтажників швидко виконає укладку підлогового покриття будь-якого типу і складності.

Чому варто замовити монтаж штучної трави в компанії «Контакт Пол»?

 • високий рівень компетентності та професіоналізму співробітників;
 • всі майстри мають великий досвід і глибокі знання технологій укладання;
 • оперативність виконання робіт;
 • застосування якісного і професійного обладнання та інструментів для роботи;
 • відповідальність за результат лежить на команді «Контракт Пол»;
 • широкий спектр додаткових послуг для клієнта (занос матеріалу, прибирання сміття після себе, винос предметів меблів, установка плінтусів і інші дрібні роботи);
 • гарантія на всі види робіт - 12 місяців.

Завдяки послугам компанії «Контракт Пол» вибір і укладання підлогового покриття не відніме у вас багато часу і грошей.