Будівництво баскетбольної площадки

Будівництво баскетбольної площадки

Замовити послугу
Облаштування будь-якої спортивної площадки під відкритим небом починається з розмітки її кордонів, після чого треба вирівняти землю, щоб на ділянці не залишилося горбів і западин. Далі виконуються необхідні монтажні роботи. Для гри в баскетбол потрібно встановити щити і вишки, а також лавочки та інші необхідні атрибути. Переймаючись питанням, скільки коштує баскетбольний майданчик, потрібно врахувати всі чинники, про які буде сказано нижче.

Ретельна підготовка основи ("подушки") для баскетбольного майданчика


Якщо ви плануєте будівництво баскетбольної площадки, то спочатку потрібно зробити надійну основу під неї. Відведення води з обраної ділянки не повино завдавати шкоди розташованим поблизу об'єктам. Необхідно, щоб основа, виготовлена ​​з бетону або асфальту, мала гідроізоляцію, а також загальноприйнятий ухил (2-3 градуси). Товщина розташованої знизу щебеневої дренажної подушки може варіювати в межах 35-100 см (її потрібно ретельно ущільнити).

Після заливки бетонної основи (товщиною в 150 мм) слід почекати 2-3 тижні, щоб база добре застигла і зміцнилася. Бажано, щоб вона була оброблена грунтовій сумішшю. Сукупність вищеописаних робіт входить в підсумкову вартість (це допоможе вам визначити, яка буде у вуличній баскетбольного майданчика ціна).

Якщо мова йде про асфальт, то він повинен бути хорошої якості (дрібнозернистий і твердий, покладений із застосуванням резинобитумной мастики). Основа, на етапі підготувки до влаштування покриття, обов'язково очищається від пилу (в тому числі, і цементної). Для цієї мети можна використовувати промисловий пилосос.

Критерії, за якими оцінюють готовий майданчик

Якщо вам потрібно побудувати баскетбольний майданчик, то найважливіше - забезпечити хороший відскік м'яча і надійне зчеплення поверхні з взуттям. Перелічимо основні вимоги, яким має відповідати якісне спортивне покриття:

а) амортизуючий ефект;
б) зносостійкість;
в) несприйнятливість до вологи;
г) екологічна безпека;
д) гранична простота в догляді;
е) естетична привабливість.

Вибір фінішного покриття для баскетбольного майданчика

Баскетбольний майданчик купити яку можна за нашого сприяння - це гумове наливне (суцільне) або модульне покриття (у вигляді плиток). У першому випадку мова йде про 2-х компонентний склад, що містить гумову крихту дрібної фракції. Перед проведенням роботи, цю масу перемішують шнековим змішувачем і викладають на чисту поверхню. Потім все вирівнюється, ущільнюється і покривається фінішним шаром, що захищає матеріал від впливу УФ променів.

Технологія влаштування модульного покриття з гуми дуже проста і не вимагає застосування якихось додаткових пристосувань. Плити щільно вставляються одна до другої, в результаті чого утворюється суцільний настил, який добре гасить шуми. Якщо вас цікавить, яка у такого баскетбольного майданчика ціна, то дану інформацію можна знайти на сайті.