Будівництво волейбольного майданчика

Будівництво волейбольного майданчика

Замовити послугу
Починаючи будівництво волейбольного майданчика, необхідно підготувати стійку поверхню, щоб уберегти верхнє покриття від деформації. Грунт слід вирівняти: на його поверхні не повинно залишатися каменів, скосів і тріщин. Потім його потрібно щільно утрамбувати.

Основа - важлива складова спортивного майданчика

Наливне гумове покриття, синтетичний газон або «Хард» можна класти і на бетон, і на просту дерев'яну поверхню (останню доводиться шліфувати). Основа повинна мати ухил, рівний 0,5-0,6%, і бути очищеним від бруду і пилу.

В якості останнього шару застосовують дрібний гравій, після чого все ущільнюється до рівного і гладкого стану. Для кращої амортизації зверху укладають мати, виготовлені з пористої гуми, після чого розміщують штучну траву. Якщо мова йде про бетонній основі, то його бажано обробити акриловим «праймером», який має властивість дуже швидко висихати.

Варіанти фінішних покриттів і технологія їх укладання

Розглянемо матеріал «Хард» і його переваги:

а) довгий термін служби;
б) можливість локального ремонту;
в) відсутність необхідності в особливому догляді;
г) великий вибір колірних версій.

Це багатошарове акрилове покриття добре поглинає удари і забезпечує комфорт учасникам гри.

«Хард» надходить у продаж в рідкому стані (даний матеріал наливають і формують шарами). Новий бетон або асфальт перед нанесенням такого покриття необхідно витримувати до повного затвердіння не менше 1 тижня. Кожен шар акрилу буде висихати на відкритому майданчику протягом доби (головна умова: на них не повинна потрапляти вода). У закритому приміщенні матеріал застигає ще повільніше.

Пом'якшувальні шари «Хард» поглинають удари стоп, але не впливають на хід гри (тобто на її швидкість). Дане покриття дуже стійко до стирання, а також вицвітання і руйнівної дії ультрафіолету. Період експлуатації до ремонту становить зазвичай 7-10 років.

Штучна трава проводиться з поліестерів і поліетиленів. Вона не витоптується і не страждає від впливу УФ променів. Її м'які волокна імітують натуральні травинки, а «пластмасовий блиск» повністю відсутня. Подібна волейбольний майданчик вартість має цілком доступну (пропонуємо ознайомитися з цінами на нашому сайті). На майданчику, де покладена така трава, гравці не схильні до травм при падінні.

Згадуючи наливні гумові покриття, треба відзначити їх відмінні експлуатаційні характеристики (формується такий настил значно швидше, ніж «Хард»). Компанія Контракт Пол пропонує свої послуги бажаючим побудувати волейбольний майданчик. Ми реалізуємо сертифіковану продукцію гідної якості.