Демонтаж лінолеуму

Демонтаж лінолеуму

Замовити послугу
promo img

Орієнтовні ціни

  • до 70 м.кв. - від 45 грн / м.кв.
  • від 70 до 200 м.кв. - від 40 грн / м.кв.
  • від 200 до 500 м.кв. - від 32 грн / м.кв.
  • більше 500 м.кв. - уточнюйте
Замовити послугу
Лінолеум зручний в першу чергу тим, що за ним дуже легко доглядати. Він абсолютно не боїться вологи і зовні нічим не поступається тому ж ламінату або керамічній плитці. Що стосується установки і демонтажу, то все залежить від того, яке приміщення було покрито такою підлогою, і як саме він був встановлений. У деяких випадках з видаленням старого покриття впорається будь-яка доросла людина, але іноді може знадобитися і допомога фахівця.

Як демонтувати лінолеум?

 Отже, якщо покриття було закріплено за допомогою звичайного підлогового плінтуса, то видалити його ви можете так само просто, як і проходила укладання. Для цього вам необхідно демонтувати плінтус і акуратно скрутити лінолеум в невеликий рулон. Після цього потрібно демонтувати підкладку, розрізавши її канцелярським ножем.

Але іноді, особливо якщо лінолеум лежить у великому приміщенні, наприклад, залі або кафе, його монтаж здійснюється за допомогою спеціального клею. В такому випадку вам необхідно більш серйозно підготуватися до видалення покриття, і мати ряд інструментів, включаючи:
  • шпатель;
  • пилосос;
  • розпилювач.
Крім того, вам будуть потрібні спеціальні мішки для утилізації шматків покриття, засіб для приготування мильного розчину, а також рукавички і маска. Пилосос з металевою щіткою повинен пройтися по поверхні всього статі і зробити на ньому розрізи. Після цього починається зняття лінолеуму від стіни, яка протилежна до дверей. Кут листа потрібно відшарувати від підлоги за допомогою шпателя. Під час цього процесу необхідно змочувати лінолеум розчином, щоб не піднімалася пил, і він легше відставав.
 
Коли все листи будуть зняті, на підлозі залишиться тільки останній шар покриття (повстяний). Його можна видалити тільки за допомогою шпателя. Для цього необхідно змочити такий шар розчином і соскребать поступово, поки він повністю не відстане. Важливо, щоб всі ці маніпуляції ви робили в спеціальній масці, так як до складу матеріалу входять шкідливі речовини для людського організму. Якщо на підлозі залишаться невеликі шматочки останнього шару покриття для підлоги, то їх можна прибрати металевою щіткою пилососа.