Ремонт основи

Ремонт основи

Замовити послугу
Надійність бетонних підстав перевірена часом. Їх популярність обумовлена ​​доступністю і довговічністю. Однак незважаючи на високі експлуатаційні якості, навіть цей вид покриття вимагає певної уваги. Для того, щоб розтрати на ремонт залишалися мінімальними, до ремонту підлоги необхідно приступати в разі прояву зовсім невеликих дефектів. Міцність бетонної підлоги знижується в разі зміни його виду, а саме:
  • при руйнуванні швів;
  • підвищеному пилоутворення;
  • освіту вибоїн, тріщин, нерівностей.
 Компанія Контракт Пол надає якісні послуги в галузі ремонту підстави. Незалежно від виду дефекту, всі роботи проводяться оперативно, відповідно до загальноприйнятої технологією.

Усунення вибоїн

Перед ремонтом вибоїна розрізається по периметру (глибина не менше 2 см). Для ретельного виконання цих робіт майстра застосовують алмазний диск. Старе покриття усувається (за допомогою піскоструминного апарату, будівельного пилососа). Отримана порожнину покривається ґрунтовкою, після - заповнюється ремонтним складом і розрівнюється рейкою. Коли склад набирає достатню міцність, здійснюється шліфування врівень з підлогою.

Закладення тріщин

 В такому випадку чим більш незначний дефект, тим легше здійснювати його усунення. Якщо глибина щілини менше 2 см, цілком достатньо створити поглиблення на 1 см (якщо більше, то на 5 см). Потім пил видаляється за допомогою потужного пилососа. Після краю шва обробляють ґрунтовкою, тріщину заповнюють спеціальним складом. Після усадки початкового шару здійснюється ще одне наповнення тріщини таким же складом. Коли розчин застигає, поверхню шліфують в один рівень з підлогою.

Виправлення нерівностей

Для усунення нерівностей майстри компанії Контракт Пол використовують фрезерувальні машинку. З її допомогою фахівці заглиблюються на 1 см і шліфують ділянку. Після усунення пилу бетонну підлогу просочують епоксидної грунтовкою. Потім поверхню заповнюють розчином, а також акуратно вирівнюють рейкою. До шліфовці статі переходять після повного застигання матеріалу.