Влаштування вінілової плитки

Влаштування вінілової плитки

Замовити послугу
promo img

Орієнтовні ціни

  • до 50 м.кв. - від 52 грн / м.кв.
  • від 50 до 150 м.кв. - від 50 грн / м.кв.
  • від 150 до 300 м.кв. - від 46 грн / м.кв.
  • від 300 до 500 м.кв. - від 42 грн / м.кв.
  • більше 500 м.кв. - уточнюйте
Замовити послугу
Зносостійка плитка для підлоги ПВХ надає приміщенню респектабельний і оригінальний вигляд, робить його більш комфортним, привабливим. Проводиться така плитка шляхом гарячого пресування, при якому всі компоненти рівномірно розподіляються в структурі матеріалу. Згодом покриття не вицвітає, йому не страшні ні волога, ні бактерії. Величезний вибір вінілової плитки різної товщини і розмірів в інтернет-магазині Контракт Пол дозволяє монтувати такий матеріал в будь-яких приміщеннях, будь то офіс, фітнес-клуб, бутик або приватні володіння.

Плитка ПВХ: особливості використання та переваги

Замкова система з'єднання (вона створена за типом ламінату, де потрібно всього лише зістикувати пази і заклацнути) робить процес укладання економічним, швидким і простим. Крім планок з замковим типом з'єднання в Україні можна купити покриття ПВХ з нанесеним на підкладку клейовим складом (він захищений спеціальною плівкою). Найбільш простий і доступний за ціною варіант - плитка, яку необхідно укладати, самостійно наносячи клей на основу.
 
Для якісного укладання покриття з полівінілхлориду потрібна гладка, суха і чиста основа. Якщо технологія монтажу передбачає приклеювання модулів, вирівнювання слід виконувати особливо ретельно. Плитку з полівінілхлориду з замковими з'єднаннями можна монтувати навіть на стару поверхню. В такому випадку підготовка підстави зводиться до усунення глибоких тріщин.

Вінілова плитка: технологія монтажу

Перед укладанням видаляється виступаюча арматура, напливи бетону, а потім поверхня вирівнюється і грунтується. Подальша робота здійснюється в наступному порядку:
  1. Розмітка кімнати. Її необхідність обумовлена ​​тим, що плитку ПВХ прийнято укладати від центру до стін.
  2. При укладанні слід щільно поєднувати модулі по бічних гранях.
  3. У місцях, прилеглих до стін, ПВХ покриття попередньо підрізають до потрібних розмірів.
  4. Завершують укладання прокаткою поверхні гумовим валиком.
Якщо технологія передбачає використання клейової суміші, її наносять зубчастим шпателем. Положення приклеєних планок можна відкоригувати протягом 10-20 хв. Після монтажу покриття потрібно прокатати валиком (у всіх напрямках). Надмірне кількість клею на стиках легко видаляється за допомогою сухої дрантя. Вологе прибирання підлоги та переміщення по ньому, створеного з клейових модулів, можна виконувати після 3 діб після закінчення робіт.

На Контракт Пол можна купити всі необхідні для влаштування підлоги матеріали, ціна яких адаптована до можливостей широкого кола споживачів. Крім укладання вінілової плитки та інших видів покриттів ми приймаємо замовлення на облаштування регульованого статі - фальшпідлоги. Телефонуйте і замовляйте!