Монтаж фальшпола

Монтаж фальшпола

Замовити послугу
promo img
Фальшпідлога зараз стає все більш популярним, особливо якщо потрібно облаштувати підлогове покриття в офісному центрі або закладі громадського харчування. Його експлуатаційний термін обчислюється роками, в той час як зовнішні характеристики залишаються колишніми на весь період використання.
 
Основною перевагою такого статі вважається те, що його легко можна підняти при необхідності. Саме тому найчастіше його монтують на водні труби, дроти електромережі та інші комунікації. Це дозволять завжди мати доступ до них, що стає неможливим при укладанні ПВХ плитки або ж ламінату просто на підлогу .

Що потрібно знати, перед тим як встановлювати фальшпол?

Варто сказати, що це процес не з легких, і він вимагає певних знань, наявності спеціального обладнання і особливих зусиль. Не варто встановлювати таке покриття на поверхню, яка має тріщини і вибоїни, так як це небезпечно. Крім того, важливо, щоб приміщення, де буде монтуватися фальшпол, було опалювальне. Температура навіть в холодну пору року не повинна опускатися нижче показника в +5 градусів за Цельсієм.
 
Також приділіть належну увагу підготовці до такого складного процесу. Не рекомендується укладання фальшпідлоги в офісі раніше, ніж через два місяці після проведення будівельних робіт, а також не раніше місяці після закінчення оздоблювальних робіт.

Монтаж фальшпола: особливості

Найчастіше таке покриття встановлюють на бетон. Попередньо його варто прогрунтувати спеціальним розчином, а також видалити зайву бруд і пил. Так як плити фальшпідлоги монтуються на спеціальні стійки, які регулюються по висоті, то рівень підлоги може бути різним (невеликі нерівності допускаються).
 
Необхідно прокреслити дві перпендикулярні лінії (правильність креслення перевіряється за допомогою теореми Піфагора). Далі, розставляються стійки, враховуючи розмір плит. Потім потрібно відрегулювати висоту цих стійок за допомогою спеціального приладу. Тільки після цього відбувається установка плит. Є ряд різних нюансів, які виникають під час монтажу. З ними можуть впоратися тільки професіонали, так як вони знають всі правила і тонкощі такої роботи.

Як довго триває установка такого статі?

Все залежить від розміру вашого приміщення, а також стану поверхні, на яку він встановлюється. Крім того, грає роль і наявність додаткових перешкод, наприклад, стійок або колон. В середньому для маленьких кімнат потрібно близько півгодини, коли як на великі приміщення йде в два рази більше часу, за умови, що працюють кілька людей. Але, не дивлячись на такий тривалий монтаж, таке покриття повністю виправдовує всі зусилля, вкладені в нього, так як служити вам воно буде довгі роки.